bio

Kdo jsem a kdo stojí za Careinfo?
Jmenuji se Lukáš Brezina a jsem odborník na problematiku sociální práce, managementu sociální a zdravotní péče, supervize respektive mentoringu a facilitace, sociální pedagogiky, etiky sociálních služeb a domácí sociální péče. A jsem dlouholetý pracovník v pomáhajících profesích.
Vystudoval jsem Katedru řízení a supervize na FHS UK, obor Sociální práce a pastorační činnost na ETF UK a Sociální pedagogiku a teologii na VOŠ. Jabok. Také jsem absolventem kurzů na Lahti University of Applied Sciences ve Finsku a Edinburgh Napier University ve Skotsku. Mimo to jsem absolvoval desítky akreditovaných kurzů týkajících se problematiky péče o blízkého v domácím prostředí, managementu, etice nebo třeba i zdravotní první pomoci pro složky IZS.
Mnoho let jsem pracoval jako koordinátor osobní asistence pro seniory, odborník na vzdělávání v oboru sociální práce nebo jako vedoucí velké pomáhající organizace. Zkušenosti mám i ze zahraničí, ve Velké Británii jsem působil jako osobní asistent a sociální pracovník, na Ukrajině jsem parcoval jako humanitární pracovník v dětském domově pro děti s handicapem.
Začínal jsem ale jako pečovatel a osobní asistent, proto znám problematiku domácí péče o člověka ze všech stran a všechny informace které předávám jsou ověřeny léty praxe.
Země, ve kterých jsem působil v oblasti sociální, nebo humanitární práce: 🇨🇿 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 🇬🇧 🇫🇮 🇺🇦
Jsem tu pro vás a rád vám pomohu ve vaší komplikované situaci.
  

S pozdravem Lukáš Brezina