reference

facebook

Obrátila jsem se na pana Brezinu, tedy Careinfo, v době, kdy se náhle výrazně zhoršil zdravotní stav babičky. Byla jsem na tento stav absolutně nepřipravená a pan Brezina se se zájmem a empatií pustil do shrnutí naší situace, pomohl mi zorientovat se v možnostech a včas zažádat o příspěvek na péči, což mi velmi pomohlo. Další mí příbuzní před časem kvůli neinformovanosti a ze strachu z byrokracie přišli o desítky tisíc korun, takže doporučuji obrátit se přímo na takovéhoto odborníka z oboru.

Lucie Macková

facebook

Na Lukáše jsme se obrátili hned ve chvíli, kdy se tatínkův stav rapidně zhoršil a my jsme nevěděli, jak postupovat a kam se obrátit o pomoc s péčí o nemocného.
Velmi rychle nám podal všechny potřebné informace a ušetřil nám spoustu času na internetu a běhání po úřadech.
Byl věcný, milý a empatický a my mu za všechno moc děkujeme a jeho služby určitě doporučujeme.

T.J. (na žádost klienta anonymizováno)

facebook

Lukáš Brezina, který je mozkem celého projektu Careinfo mi velice ochotně a promptně poradil ohledně možností péče a pomoci o babičku a to včetně možných příspěvků ze strany státu. Neměli jsme s danou situací v rodině zkušenosti, neznali možnosti, nevěděli kam se obrátit. Lukáš mi pomohl se ve všem rychle zorientovat, byl v dané věci sám velice proaktivní, doporučil nejen péči, ale i vhodná zařízení, zjišťoval jejich obsazenost, byl soucitný, chápavý a ochotný komunikovat i mimo „běžnou“ pracovní dobu/pracovní dny. Službu mohu vřele doporučit.

Tomáš Pomykal

email

Vážený pane Brezino.

Rád bych vám osobně poděkoval za profesionální a lidský přístup a pomoc s vyřešením naší náročné situace. Je s podivem, že v celém tom soukolí úřadů, organizací a různých poraden jste byl první a hlavně jediný, kdo nám uměl předat ucelené, nepolovičaté a praxí ověřené informace. Škoda, že jsme na vás dostali kontakt až po mnoha měsících tápání. A moc oceňuji, jak jste informace předal našim dětem, takhle se snad do péče o tátu taky zapojí.

Děkuji, a přeji vše dobré,

Jan Poledňák

email

Milý pane Brezino, opravdu Vám musím poděkovat, situaci jsme vyřešili fakticky díky Vám, byl jste první, kdo nám poskytl informace, které nás navedly k cíli, a které jsme, bohužel, nedostali od sociální pracovnice.

Cítím se Vám zavázán, děkuji a mějte se krásně.

S pozdravem Richard Nagy