ceny & služby

PRO PEČUJÍCÍ, SENIORY A LIDI S HANDICAPEM

ONLINE·VIDEO·KURZ JAK PEČOVAT O BLÍZKÉHO V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ OD A DO Z2500 Kč ∣ 172 min. ∣ ODKAZ: https://www.naucmese.cz/kurz/video-jak-pecovat-o-blizkeho-v-domacim-prostredi-od-a-do-z

E-BOOK ∣ Interaktivní informační online materiál ve formátu PDF pro pečující, lidi s handicapem a senioryZDARMA ∣ 20 min. čtení ∣ 16 stran ∣ 60 interaktivních odkazů ∣ nutné stáhnout do zařízení ∣ najdete v sekci dokumenty ke stažení ∣ funguje na iOS, Android i Windows ∣ pouze pro osobní užití – chráněno autorským právem

ICE SENIORSKÁ KARTA ∣ materiál ve formátu PDF pro lidi s handicapem, seniory a jejich pečujícíZDARMA ∣ nutné vytisknout a umístit na nejviditelnější místo v bytě ∣ najdete v sekci dokumenty ke stažení ∣ pouze pro osobní užití – chráněno autorským právem

KONZULTACE ∣ Osobní konzultace pro začínající pečující ∣ 2400 Kč ∣ 60 min.

KONZULTACEŘešení na míru pro začínající pečující bez osobního setkání ∣ 3600 Kč ∣ 150 min.

KONZULTACEŘešení na míru včetně osobní konzultace s rodinou ∣ 5500 Kč ∣ 180 min.
 

FACILITACEFacilitace komunikace a vztahů v pečující rodině, otevírání tabu a hledání nejpřijatelnějších řešení pro všechny zúčastněné ∣ 6500 Kč ∣ 120 min.

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO ZAČÍNAJÍCÍ PEČUJÍCÍSkupinová setkání pod mým vedením ∣ 1000 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 90 minut (pouze v případě zájmu 5-10 lidí, setkání by probíhala v Praze) 14 000 Kč ∣ 10-20 ÚČASTNÍKŮ/ŮČASTNIC DOHROMADY

 

PRO POMÁHAJÍCÍ ORGANIZACE

ONLINE·VIDEO·KURZ JAK PEČOVAT O BLÍZKÉHO V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ OD A DO Z 2500 Kč 172 min. ODKAZ: https://www.naucmese.cz/kurz/video-jak-pecovat-o-blizkeho-v-domacim-prostredi-od-a-do-z

Kurz je určen pomáhajícím nebo handicapovaným jednotlivcům, pomáhajícím organizacím i firmám a jejich bonusovým programům pro zaměstatnance, protože 65% zaměstnanců někdy v průběhu života muselo pečovat o člena rodiny a téměř každý druhý s péčí o blízkého v rodině nějak pomáhal.

Firmy a organizace mohou využít tyto balíčky:

1. balíček 5 – 10 registrací do kurzu / cena jedné registrace = 2300,- Kč

2. balíček 10 – 30 registrací do kurzu / cena jedné registrace = 2100,- Kč

3. balíček 30 – ∞ registrací do kurzu / cena jedné registrace = 1900,- Kč

Běžná cena kurzu je 2500,-kč pro jednoho/jednu účastníka/účastnici.

Pokud máte zájem o některý z balíčků, napište na info@naucmese.cz nebo careinfo@careinfo.cz. Případně volejte na telefonní číslo 603 368 995. Zvýhodněnou cenu kurzu budete mít po zadání kódu, který vám vygenerujeme a pošleme, kód pak zadáte při registraci do kurzu.

SKUPINOVÝ MENTORING a FACILITACE ∣ Skupinový mentoring zaměstnanců, koordinátorů i vedoucích pracovníků organizace ∣ 2600 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 120 minut ∣ obdoba známější supervize podle  Standardů kvality sociálních služeb MPSV ∣ Příloha č. 2 vyhlášky č. 505/2006 Sb. ∣ standard kvality č. 10: Profesní rozvoj zaměstnanců, písmeno e  (minimální počet účastníků 3, pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

OSOBNÍ MENTORING a FACILITACE ∣ Osobní mentoring zaměstnanců, koordinátorů i vedoucích pracovníků organizace ∣ 2400 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 120 minut ∣ obdoba známější supervize podle  Standardů kvality sociálních služeb MPSV ∣ Příloha č. 2 vyhlášky č. 505/2006 Sb. ∣ standard kvality č. 10: Profesní rozvoj zaměstnanců, písmeno e (počet účastníků 1, pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

KURZ ∣ Kurz jak poskytovat klientům sociálních služeb a jejich pečujícím profesionální odborné sociální poradenství od A do Z ∣ 9900 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 360 minut (minimální počet účastníků 7-10, pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

KURZ ∣ Kurz jak poskytovat profesionální sociální služby na evropské úrovni v oblasti domácí péče ∣ 8900 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 180 minut (minimální počet účastníků 7-10, pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

OSOBNÍ METODICKÉ PORADENSTVÍ ∣ Metodické vedení pro koordinátory a vedoucí pracovníky  v oblasti poskytování služeb seniorům, dospělým lidem s handicapem a pečujícím ∣ 5900 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 120 minut (počet účastníků 1 – 3, pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO ZAČÍNAJÍCÍ PEČUJÍCÍSkupinová setkání pod mým vedením ∣ 1000 Kč ∣ ÚČASTNÍK/ÚČASTNICE ∣ 120 minut (pouze v případě zájmu 5-10 lidí, setkání by probíhala v Praze) 15 000 Kč ∣ 15-25 ÚČASTNÍKŮ/ŮČASTNIC DOHROMADY

 

CELKOVÉ ŘEŠENÍ CSR V OBLASTI DOMÁCÍ PÉČE A PEČUJÍCÍCH ZAMĚSTNANCŮ PRO FIRMY

  • Společnostem nabízím celkový servis pro pečující zaměstnance:
  • Videokurz: Jak pečovat o blízkého od A do Z.
  • Interaktivní informační materiály, ve kterých váš zaměstnanec najde veškeré potřebné informace.
  • Supervizně-svépomocné skupiny pro vaše pečující zaměstnance. (minimálně 1 x za měsíc)
  • Profesionální supervize pro pečující zaměstnance. (minimálně 2x za měsíc)
  • Základní školení pro vedoucí pracovníky, aby věděli jak pracovat s pečujícím zaměstnancem.
  • Kurz k odkupu pro firemní Intranet včetně 3 letého servisu a aktualizace informací.
  • Individuální poradenství pro zaměstnance.
  • To vše v balíčku za cenu, kterou si dohodneme individuálně, podle potřeb vaší společnosti a potřeb vašich zaměstnanců.

PRO ŠKOLY

KURZ ∣ KURZ ODBORNÉHO PORADENSTVÍ PRO ZAČÍNAJÍCÍ PEČUJÍCÍ URČENÝ PRACOVNÍKŮM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB A STUDENTŮM VOŠ A VŠ

18 600 Kč ∣ 240min. (minimální počet účastníků 10, pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

PRO MALÉ OBCE

KURZ ∣ PORADENSTVÍ, OSVĚTA A ZAJIŠTĚNÍ DOMÁCÍ PÉČE

18 600 Kč ∣ 240min. (pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava, případně ubytování)

PRO LÉKAŘE A POSKYTOVATELE ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB

KURZ ∣ JAK RYCHLE A EFEKTIVNĚ RADIT PEČUJÍCÍM

4600 Kč ∣ 120min. (pokud je kurz mimo Prahu, je k ceně připočítána doprava)